6 клас. Індивідуальний план

6 клас. Індивідуальний план

Українська література : підручник для 7 класу

Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Завдання в рубриках відповідають вимогам особистісно орієнтованої методики. Окремо виділено домашні завдання та запитання для повторення й узагальнення. Для зручності роботи з підручником великі за обсягом тексти поділено на частини, до кожної з яких дібрано запитання для активізації уваги учнів.

Сборник литературы для школьников 7 класса (14 книг)

Маркетинговые исследования практическое руководство

Книга по маркетинговым исследованиям