ЕСТЕТИКА Навчальний посібник

Этика

У навчальному посібнику на ґрунті останніх досягнень сучасного гуманітар-
ного знання та широкого фактологічного матеріалу розкривається історичний
шлях естетики, сутність її категоріально-понятійного апарату. Детально висвіт-
люються сутність мистецтва як соціального явища, його структура та особливос-
ті історичного буття, зокрема у контексті української культури зламу XX–XXI ст.,
а також сенс і структура естетичної культури особистості.
Розраховано на студентів неспеціалізованих вищих навчальних закладів
і широке коло зацікавлених читачів.

Кузя не настоящий

В книге собраны рассказы, героем которых является домовёнок Кузя, но не персонаж известных сказок и мультфильмов, а «Кузя не настоящий», который живёт в библиотеке школы-гимназии №1 г. Судака. В основу сюжета положены многие реальные происходившие с ним события. Готовились эти публикации для детской страницы «Светлячок»: Кузина газета для чтения в кругу семьи, городской газеты «Судакский вестник».

Українська мова: підручник для 5 класу

Завданням підручника є розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.

Место исторической географии в востоковедных исследованиях

Лев Николаевич Гумилев - выдающийся русский историк и этнограф, основатель теории пассионарности. Он принадлежал к редкой в современной науке категории подлинных энциклопедистов. Он работал на грани нескольких наук - истории, философии, географии, этнографии, психологии - и обладал необычайной интуицией и способностью к интеграции наук. Это позволило ученому создать оригинальную пассионарную теорию этногенеза, актуальность которой год от года возрастает.