Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів»

10 лип. 2017
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної власності відділу освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Оголошення

Дата:

2017-07-10

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної власності відділу  освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Юридична адреса школи: вул. Небесної Сотні, 39, м. Гайворон, Кіровоградська

область, 26300.

Умови оплати праці:

Директор навчально-виховного об`єднання  призначається на роботу за контрактом,  результатами конкурсного відбору та проходження атестації.

Посадовий оклад директора навчально-виховного об`єднання станом на 01 вересня 2017 року становить  3872 грн.

Директору навчально-виховного об`єднання здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода  у розмірах, визначених ст.57 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  – до 10 серпня 2017 року включно.

4. Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів»:

-громадянство України;

-вільне володіння державною (українською) мовою;

-повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-стаж педагогічної роботи не менше восьми років;

-кваліфікаційний рівень не нижче «спеціаліст І категорії»;

-ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

-упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

5.  Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- документ про стан здоров`я;

- ксерокопія трудової книжки;

- копії документів про освіту;

- есе, в якому відображено мотивацію претендента бути керівником навчального закладу;

- перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації

Microsoft Power Point є перевагою).

Документи подаються у відділ кадрів відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації за адресою: вул. Гайворонська, 1, м. Гайворон, Кіровоградська область, 26300.

6. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проводиться  у відділі освіти Гайворонської районної державної адміністрації за адресою: вул.. Гайворонська, 1, м. Гайворон, Кіровоградська область, 26300.

Конкурсний відбір проходить у два етапи:

10.07.2017 - 10.08.2017 (включно) - подання претендентами  на посаду директора навчально-виховного об`єднання документів, визначених п. 5 цього оголошення, а також есе та перспективного плану розвитку навчально-виховного об`єднання;

11.08.2017 - претенденти на посаду директора навчально-виховного об`єднання  запрошуються до районного методичного кабінету відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації для консультування щодо стратегій розвитку освіти в Україні та регіоні, процесу командоутворення в колективі, основних аспектів управлінської діяльності.

14.08.2017 – 18.08.2017 (включно) - проведення претендентами на посаду директора навчально-виховного об`єднання відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку навчального закладу та складання іспиту на знання нормативно-правових актів у сфері освіти;

- вивчення конкурсною комісією поданих документів, есе та перспективного плану розвитку навчально-виховного об`єднання.

7. Висновок щодо результатів конкурсного відбору комісія надасть претендентам протягом одного робочого дня після завершення вивчення поданих документів, есе і перспективного плану розвитку навчального закладу та проведення іспиту.

8. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати у  відділі  кадрової роботи відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації Берези Ірини Григорівни, тел.2-28-87, e-mail: [email protected]