Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Гайворонської філії № 1 Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2

22 серп. 2017
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної власності відділу освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Гайворонської філії № 1 Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня      2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної власності відділу  освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Гайворонської філії № 1 Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Юридична адреса школи: вул. Фестивальна, 2, м. Гайворон, Кіровоградська

область, 26300.

Умови оплати праці:

Завідувач філії призначається на роботу за контрактом за результатами конкурсного відбору та проходження атестації.

Посадовий оклад завідувача філії станом на 01 вересня 2017 року становить  3872 грн.

Завідувачу філії здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода  у розмірах, визначених ст. 57 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  – до 10 серпня

2017 року включно.

4. Вимоги до претендентів на вакантну посаду завідувача Гайворонської філії № 1 Гайворонського навчально-виховного об’єднання  № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів»:

- громадянство України;

- вільне володіння державною (українською) мовою;

- повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

- стаж педагогічної роботи не менше восьми років;

- кваліфікаційний рівень не нижче «спеціаліст І категорії»;

- ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

- упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

- високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

5.  Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- документ про стан здоров`я;

- ксерокопія трудової книжки;

- копії документів про освіту;

- атестаційний лист;

- есе, в якому відображено мотивацію претендента бути керівником навчального закладу;

- перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації Microsoft Power Point є перевагою).

Документи подаються у відділ кадрів відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації за адресою: вул. Гайворонська, 1,               м. Гайворон, Кіровоградська область, 26300.

6. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проводиться  у відділі освіти Гайворонської районної державної адміністрації за адресою: вул.. Гайворонська, 1, м. Гайворон, Кіровоградська область, 26300.
 Конкурсний відбір проходить у два етапи:

22.08.2017 - 21.09.2017 (включно) - подання претендентами  на посаду завідувача філії документів, визначених п.5 цього оголошення, а також есе та перспективного плану розвитку  навчального закладу;

22.09.2017 - претенденти на посаду завідувача філії запрошуються до районного методичного кабінету відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації для консультування щодо стратегій розвитку освіти в Україні та регіоні, процесу командоутворення в колективі, основних аспектів управлінської діяльності.

25.09.2017 – 29.09.2017 (включно) - проведення претендентами на посаду завідувача філії відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку філії та складання іспиту на знання нормативно-правових актів у сфері освіти;

- вивчення конкурсною комісією поданих документів, есе та перспективного плану розвитку філії.

7. Висновок щодо результатів конкурсного відбору комісія надасть претендентам протягом одного робочого дня після завершення вивчення поданих документів, есе і перспективного плану розвитку навчального закладу та проведення іспиту.

8. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати у  відділі  кадрової роботи відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації Берези Ірини Григорівни, тел.2-28-87,                        e-mail: [email protected]