Новини

28 лист. 2013

В гуртках народжується творчість

Позашкільна освіти в ЗШ І-ІІІ ступенів смт. Завалля.
22 лист. 2013

Пам'яті жертв Голодомору

Про проведення уроку пам'яті присвяченому 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.
19 лист. 2013

Засідання науково-методичної лабораторії

Вивчення форм і методів розвитку творчої особистості школярів.
18 лист. 2013

І тур районного етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014"

Виконання учасниками тестових завдань з педагогіки та психології, презентація досвіду роботи.
18 лист. 2013

Результати олімпіади з української мови та літератури

16 листопада 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
15 лист. 2013

Засідання музичних керівників ДНЗ

Засідання районного методичного об'єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів.
12 лист. 2013

Засідання РМО вихователів ДНЗ

Засідання районного методичного об'єднання вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку
11 лист. 2013

Результати олімпіади з історії

09 листопада 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
11 лист. 2013

Результати олімпіади з географії

10 листопада 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.
7 лист. 2013

Урок толерантності

7 листопада 2013 року в актовій залі навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" членами районного парламенту дітей було проведено урок толерантності "Єдина родина в центрі України".