Пріоритетом в розвитку сучасної дошкільної освіти в Україні є забезпечення її якості та доступності для кожної дитини, незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження.

Раді вітати вас на сайті відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації. Запрошуємо до знайомства з нашими досягненнями в навчально-виховному процесі, методичній роботі, новинами педагогічного досвіду, станом дошкільної та позашкільної освіти.

Віримо, що сайт буде помічником і порадником для педагогів, учнів та їх батьків.

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
26 груд. 2017
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної (комунальної) форми власності відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чемерпіль Гайворонського району Кіровоградської області.
21 груд. 2017
Форма 4-3м