На Гайворонщині відзначили Міжнародний день захисту дітей.

1 черв. 2020
1 червня 2020 року відзначили Міжнародний день захисту дітей.

Голова районної ради Дмитро Грабовий разом із заступником голови районної державної адміністрації Віталієм Орлом та начальником відділу освіти РДА Олександром Гродзіцьким в актовій залі районної ради зустрілися (дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров`я України в період пандемії коронавірусу та санітарно-епідеміологічних норм) з школярами району, які у нинішньому навчальному році стали переможцями та призерами обласних олімпіад та конкурсів.

Д.М.Грабовий, В.М.Орел та О.В.Гродзіцький привітали зі святом наших талановитих дітей, які гідно представляють Гайворонщину на обласному рівні і побажали усім їм подальших успіхів у навчанні, зростати здоровим та щасливими, а також і надалі прославляти наш Прибузький край. Під час урочистостей вручили дітям відзнаки та матеріальну винагороду.