Увага!!! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вікнина

1 лист. 2016
Відділ освіти Гайворонської районної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вікнина

Відділ освіти Гайворонської районної державної адміністрації відповідно до п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 №827 "Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності", розпорядження Гайворонської районної державної адміністрації від "07" жовтня 2016 № 304-р "Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району комунальної форми власності" оголошує конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вікнина, яка знаходяться за адресою: Гайворонський район, с. Вікнина, вул.. Шкільна, 2.

Основним завданням загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту.

Вимоги до претендентів: особа, має бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, мати вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше восьми років, кваліфікаційну категорію –  не нижче "спеціаліст І категорії", високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи претендентів приймаються протягом 30 календарних днів від дати оприлюднення оголошення за адресою: м. Гайворон, вул. Гайворонська, 1, відділ роботи з кадрами. Телефон для довідок 2-28-87.

Претенденти для участі в конкурсному відборі разом з заявою подають належним чином завірені:

-         копію документа, що посвідчує особу;

-         копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;

-         копію документа про повну вищу освіту;

-         біографічну довідку (резюме);

-         згоду на обробку персональних даних;

перспективний план розвитку навчального закладу;

-         есе, в якому відображено мотивація претендента бути керівником навчального закладу.

Конкурсний відбір буде проводитися у два етапи у період з 01 по 02 грудня 2016 року за адресою м. Гайворон, вул. Гайворонська, 1.

На першому етапі претенденти готують есе, в якому відображають свою мотивацію бути керівником, своє бачення розвитку навчального закладу. Підготовлені претендентами есе висилаються електронною поштою на адресу районного методичного кабінету відділу освіти <vohayvoron@ukr.net>.

На другому етапі претенденти презентують комісії концепцію діяльності та розвитку навчального закладу (до 10 -ти хвилин) та складають іспит на знання нормативно-правових актів у сфері освіти.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації та навчального закладу протягом одного дня з дати ухвалення комісією рішення про затвердження результатів конкурсу.