Порядок реєстрації дітей в ЗДО

Шановні батьки та відвідувачі сайту!

З 1 жовтня 2013 року вступив в дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) Гайворонського району через мережу Інтернет. З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрації дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у комунальній власності, проводяться через мережу Інтернет самостійно на порталі відділу освіти Гайворонської РДА www.vohayvoron.klasna.com або уповноваженою особою відділу освіти Гайворонської РДА.

Позачергово зараховуються в дошкільні навчальні заклади діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

- діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

- діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

- діти, які перебувають під опікою (піклуванням).

Прийом дітей раннього віку (від 1 до 3 років) у дошкільний навчальний заклад здійснюється у червні-серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар'єром на освітньому порталі відділу освіти Гайворонської РДА. У разі відсутності місця звертатися до відділу освіти Гайворонської райдержадміністрації.

Список дітей по групах формується в останній декаді серпня поточного року.

Шановні батьки!

1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору дошкільного навчального закладу для Вашої дитини.

2. Правильно заповнюйте форму заяви.

3. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом для Вашої заяви.

4. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобовязаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

5. Переконливо просимо вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини до ДНЗ інформація у Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.