Про розвиток україномовного розділу Вікіпедії

7 бер. 2017
Запрошуємо учнівську молодь до написання статей до Вікіпедії, участі у конкурсі із розміщення наукових робіт на ресурсі

14 січня 2016 року, у переддень Дня народження онлайн-енциклопедії Вікіпедія, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав доручення, спрямоване до центральних органів виконавчої влади України вжити заходів щодо сприяння розвиткові україномовного розділу Вікіпедії. Про це інформує блог Громадської організації «Вікімедіа Україна», на якому було опубліковано цей офіційний документ.

Тому, запрошуємо учнівську молодь до участі у  конкурсі наукових статей і фотографій в українській Вікіпедії,  міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» та просимо спробувати наповнювати україномовний розділ Вікіпедії.