До уваги батьків майбутніх першокласників 2020/2021 навчального року!

28 лют. 2020
РОЗПОЧАТО прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів закладами загальної середньої освіти Гайворонського району Кіровоградської області, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

РОЗПОЧАТО

прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів закладами загальної середньої освіти Гайворонського району Кіровоградської області, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від                             16 квітня 2018 року №367, розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 січня 2020 року № 6-р "Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території району", наказу начальника відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації від 15 січня 2020 року № 11 "Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти району у 2020 році".

Документи, які необхідно надати батькам

до закладу загальної середньої освіти:

1. Копія свідоцтва про народження дитини.

2. Медична картка майбутнього першокласника (профілактичні щеплення, висновок медико-педагогічної комісії).

3. Заява від батьків дитини або осіб, які їх заміняють на ім’я директора навчального закладу.

Прийом документів буде здійснюватися в період

з 02 березня по 29 травня 2020 року.

Перелік документів, якими можна підтвердити

місце проживання дитини:

- паспорт батька/матері з пропискою за адресами території обслуговування школи;
- довідка з місця реєстрації Подільської районної в місті Києві державної адміністрації;
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи за територією обслуговування школи;

- документ одного з батьків, що засвідчує право власності на житло за територією обслуговування школи;

- договір найму (користування житлом) нотаріально завірений за територією обслуговування школи;

- інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання за територією обслуговування школи.

Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина та документи подаються до відповідного закладу освіти одним з батьків дитини особисто до 29 травня 2020 року.