Військово-патріотичні збори на Гайворонщині

19 вер. 2015
Відбулись районні військово – патріотичні збори

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 вересня 2015 року №353-р, листа департаменту освіти обласної державної адміністрації від 15 вересня 2015 року №01-10/1170/1-41 «Про проведення військово – патріотичних заходів» та з метою підвищення рівня військово – патріотичного виховання учнівської молоді відділом освіти Гайворонської районної державної адміністрації організовано проведення 17-19 вересня 2015 року військово – патріотичних зборів з юнаками 11-х класів на базі дитячого оздоровчого табору «Чайка».

В церемонії відкриття взяли участь голова районної державної адміністрації Клименко Юрій Олександрович, перший заступник голови райдержадміністрації Костенко Олександр Євгенійович, начальник відділу освіти Гродзіцький Олександр Васильович та заступник районного військового комісара Бобко Роман Олександрович.

В навчанні учнівської молоді взяли участь 2 військові інструктори. Керівником військово – патріотичних зборів був військовий інструктор Ліщенко Костянтин Олександрович.

Загалом військові навчання пройшов 41 учень загальноосвітніх шкіл району. У роботі  військово – патріотичних зборів прийняли участь 17 вчителів предмету «Захист Вітчизни».

Під керівництвом військових інструкторів учні пройшли навчання зі стройової підготовки, розбірки та збірки автомату, медичної підготовки, тактико – технічної підготовки, прикладного панкратіону, стрільби та  фізичної підготовки.

В рамках проведення військово – патріотичних зборів Центром дитячої та юнацької творчості організовано виховні заходи національно – патріотичного спрямування. Зокрема, здійснено показ фільму «Аеропорт» про героїчних захисників Донецького аеропорту, організовано зустрічі учнів з учасниками АТО та вихованцями позашкільного навчального закладу проведено національно – патріотичний флешмоб.

За підсумками військово – патріотичних зборів було визначено кращих учнів та кращі команди, які отримали подяки від  Гайворонського районного військового комісаріату. Це команди загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Завалля та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Таужне, кращі учні Гончар Володимир (командир першого взводу) ЗШ І-ІІІ ст. смт. Салькове, Берест Михайло (командир другого взводу) ЗШ І-ІІІ ст. с. Чемерпіль, Сирота Олександр та Мельник Юрій ЗШ І-ІІІ ст. №1 м. Гайворон, Шинкарук Валентин ЗШ І-ІІІ ст. с. Могильне.

В ході урочистого закриття військово – патріотичних зборів начальником відділу освіти районної державної адміністрації вручено подяки від відділу освіти за допомогу у проведенні навчань керівнику військово – патріотичних зборів, військовому інструктору Ліщенко Костянтину Олександровичу, директору ДОТ «Чайка» Лихенку Дмитру Юхимовичу та приватному підприємцю, волонтеру Малюті Сергію Станіславовичу.

Відділ освіти районної державної адміністрації сподівається на подальшу співпрацю з військовими інструкторами, районним військовим комісаріатом, волонтерами у вихованні з учнівської молоді справжніх патріотів України.