Раді вітати вас на сайті відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації. Запрошуємо до знайомства з нашими досягненнями в навчально-виховному процесі, методичній роботі, новинами педагогічного досвіду, станом дошкільної та позашкільної освіти.

Віримо, що сайт буде помічником і порадником для педагогів, учнів та їх батьків.

30 черв. 2020
30 червня 2020 року голова районної ради Дмитро Грабовий та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький зустрічалися з чотирма директорами закладів загальної середньої освіти для укладання строкових трудових договорів.
24 черв. 2020
Голова районної ради Дмитро Грабовий разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким зустрілися з переможцями та призерами обласного фізкультурно-оздоровчого заходу "Веселі старти", який дистанційно проводив Кіровоградський обласний Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" серед вихованців закладів дошкільної освіти та їх батьків.
1 черв. 2020
1 червня 2020 року відзначили Міжнародний день захисту дітей.