Новини

30 черв. 2020

Підписання контрактів директорами закладів загальної середньої освіти району.

30 червня 2020 року голова районної ради Дмитро Грабовий та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький зустрічалися з чотирма директорами закладів загальної середньої освіти для укладання строкових трудових договорів.
24 черв. 2020

Нагородження переможців та призерів обласного заходу "Веселі старти"

Голова районної ради Дмитро Грабовий разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким зустрілися з переможцями та призерами обласного фізкультурно-оздоровчого заходу "Веселі старти", який дистанційно проводив Кіровоградський обласний Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" серед вихованців закладів дошкільної освіти та їх батьків.
1 черв. 2020

На Гайворонщині відзначили Міжнародний день захисту дітей.

1 червня 2020 року відзначили Міжнародний день захисту дітей.
5 трав. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників 2020/2021 навчального року!

У зв'язку з карантином прийом документів для зарахування до першого класу в 2020/2021 навчальному році здійснюється в режимі онлайн.
28 лют. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників 2020/2021 навчального року!

РОЗПОЧАТО прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів закладами загальної середньої освіти Гайворонського району Кіровоградської області, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти
26 лют. 2019

Флеш-моб на підтримку військовополонених моряків

В закладах району проведено флеш-моб на підтримку військовополонених моряків Мокряка Романа Миколайовича та Артеменка Андрія Анатолійовича
11 груд. 2018

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, рішення сесії Гайворонської районної ради від 09 листопада 2018 року № 234, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 04 грудня 2018 року № 323-р «Про визначення відповідального за виконанням рішення Гайворонської районної ради від 09 листопада № 234"», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної (комунальної) форми власності відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області. Юридична адреса школи: вул. Центральна, 2, с. Чемерпіль, Гайворонський район, Кіровоградська область, 26335.
14 трав. 2018

5 бер. 2018

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної (комунальної) форми власності відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чемерпіль Гайворонського району Кіровоградської області. Юридична адреса школи: вул. Центральна, 2, с. Чемерпіль, Гайворонський район, Кіровоградська область, 26335.
22 січ. 2018