Новини

В УЖГОРОДІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КАРПАТСЬКА УКРАЇНА»Участь у науково-методичному семінарі Засідання районного методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтваЗапрошуємо на навчання до Донецького національного медичного університету, факультети якого базуватимуться у м.Кіровограді До нас завітав Миколай День святого Миколая

26 груд. 2017

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 304-р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району» (зі змінами), з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників навчальних закладів державної (комунальної) форми власності відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чемерпіль Гайворонського району Кіровоградської області.
21 груд. 2017

Про дошкільну освіту

Пріоритетом в розвитку сучасної дошкільної освіти в Україні є забезпечення її якості та доступності для кожної дитини, незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження.

Форма 4-3м

Форма № 4-3м

Форми 2м, 4-1м, 4-2м, 4-3 м

Інформація про благодійну допомогу

Кошторис на 2017 рік
1 лист. 2017

1 лист. 2017

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 25 жовтня 2017 року "Про припинення ліквідації Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району" № 299-р, опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу або державного органу про відміну рішення щодо припинення юридичної особи" відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області.
1 вер. 2017

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чемерпіль Гайворонського району Кіровоградської області

Відділ освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чемерпіль Гайворонського району Кіровоградської області