Олімпійський тиждень в ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 м.Гайворон

15 вер. 2015
З 7 по 15 вересня 2015 року був проведений Олімпійський тиждень в навчальних закладах району. Цікаво і змістовно тиждень було організовано у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 м.Гайворон.

З метою формування здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в навчальному закладі, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я у загальноосвітній школі №1 м. Гайворон  з 7 по 15 вересня 2015 року був проведений Олімпійський тиждень.

Тиждень розпочався з тематичної лінійки-відкриття Всеукраїнського олімпійського тижня. Давньогрецька  богиня правосуддя Феміда проінформувала учнів школи про історію виникнення Олімпійських ігор, подарувала школярам Олімпійську символіку: Олімпійський вогонь та прапор. Право пронести Олімпійський вогонь та прапор надали найкращим спортсменам школи.

8 вересня у всіх класах пройшов Єдиний Олімпійський урок, на якому учні 1-4 класів дізналися про походження олімпійських ігор, а учні середніх та старших класів поринули у світ сучасних олімпійських ігор,

Цікавими та запальними були змагання «Веселі старти» для учнів 2-4 класів, змагання з футболу між збірною командою учнів школи та ДЮСШ, з волейболу – між збірною команди школи та вчителями, змагання з стріт-болу між учнями 7-а та 7-б класів.

Протягом Всеукраїнського олімпійського тижня  пройшов конкурс на кращий малюнок на тему Олімпійського руху для молодшої та середньої школи. Перемогу отримали учениця 5-а класу Швець Богдана та учениця 7-а класу Торундяк О.

Переможцями шкільного конкурсу знавців Олімпійського руху стали: Торундяк О. ( 7-а клас), Чабанюк Д.( 6-б клас), Гончарук Є. ( 5-а клас).

Олімпійський тиждень у загальноосвітній школі №1 м. Гайворон, присвячений збереженню та примноженню традицій спортивного виховання завершився лінійкою-закриття, на якій дирекція школи нагородила грамотами найактивніших учасників Олімпійського тижня.