Веселкова Країна

6 лист. 2015
Веселкова Країна зустріла 75 першокласників ЗШ І-ІІІступенів №1 м. Гайворона

Завітайте до Веселкової країни!

Думаєте, що початкова школа – це класи та уроки, прописи та буквар. Помиляєтесь! Початкова школа – це веселі й розумні школярі, мудрі, добрі та вимогливі вчителі, охайні, затишні класи, змагання, свята, лінійки, вікторини. Це - Веселкова країна, яка охоче зустрічає кожного року першокласників ЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон.

Цього року до лав Веселкової країни вступили 75 учнів перших класів. За два місяці навчання першокласники встигли багато чому навчитися. Вони вже зрозуміли, що стали частинками чогось великого і важливого, а саме: міцної, дружньої, шкільної родини.

Свято супроводжувалося запальними танцями та веселими піснями учнів 1-4 класів. Зворушливими  були присяга першокласників та церемонія пов’язання галстуків Веселкової країни.

Зі словами привітання виступили директор школи Пошенко Ю.В., методист МНВК Мудрий І.Л., ветерани педагогічної праці Наконечна С.П., Сосонська Л.І.., президент шкільного парламенту дітей Пароконна О..Голова Ради школи Волуйко Р.Т. привітав веселчат подарунками від благодійників.