Про проведення атестаційної експертизи ЗНЗ

2 жовт. 2015
Атестаційна експертиза

З 08 по 24 вересня 2015 року, безпосередньо у закладі з 08 по 11 вересня, проводилася атестаційна експертиза загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Таужне.

Атестаційною експертною комісією вивчено напрями діяльності навчального закладу, визначених робочою програмою.

Згідно наказу начальника відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації №125 від 01 жовтня 2015 року визнано атестованою зі збереженням статусу, правом фінансування коштами освітньої субвенції Державного бюджету відповідно до встановлених нормативів загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Таужне з правом видачі документів про повну  загальну середню освіту встановленого зразка.

Методист РМК

Рябокучма А.Д.