Наказ відділу освіти по ЗНО

НАКАЗ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ ГАЙВОРОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ № 13

Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року

З метою забезпечення належної організації та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, реєстрації його учасників та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

НАКАЗУЮ:

1.Районному методичному кабінету:

1.1. Організувати розгляд питання щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) у 2014  році на методичній раді та на нараді заступників директорів з навчально-виховної роботи;

2.2. До 28 лютого 2014 року організувати оприлюднення в місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо умов проведення реєстрації для участі у  ЗНО, проведення пробної та основної сесій ЗНО.

3.3. Протягом лютого - травня 2014 року методисту відповідальному за проведення ЗНО приймати участь в навчально-методичних заходах комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" та Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

4.4. Організувати роботу телефонної гарячої лінії з питань ЗНО та довести інформацію про неї до учнівської і батьківської громадськості.

5.5. До 28 січня та 26 лютого 2014 року інформувати комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" про проведення  інформаційно-роз'яснювальних заходів з учнівською та батьківською громадськістю з питань ЗНО згідно з формою (лист вищезазначеного закладу від 26 грудня 2013 року № 1015/08-07).

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Протягом січня - лютого 2014 року організувати проведення з учнівською та батьківською громадськістю інформаційно-роз'яснювальних заходів з питань реєстрації та проведення ЗНО.

2.2.  22 та 29 березня 2014 року сприяти участі у пробному ЗНО осіб, які зареєструвалися для участі у ньому та потребують допомоги в питанні своєчасного прибуття до пунктів тестування.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Матієнко С.А.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Т. РОМАНЮК

6 лютого 2014 року